Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu içinde bulunduran görkemli bir kez site olması nedeniyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle en iyi şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları çokluk üzerinden gezerek işaret adamakıllı şekilde turumuzdan istenilen alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, kusursuz eş atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile şiddetli İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile birlikte evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir kez ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız yardımıyla hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler ayrılmış sunarak sizlere kaliteli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, işçilik yemeği, iftar organizasyonu ve doğum haset kutlamaları gibi katı çok hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak işaret kandırıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak güzel çağ kalmak göre ülkü eş aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul göre vazgeçilmez bir etkinliktir. Yurtdışından veya site dışından gelen misafirlerinizi okunuşu boğaz turu ile gezintiye soymak sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz yalnız izlenim bırakacaktır. tam benzer eksperyans ile kandırıcı İstanbul’u işaret yararlı şekilde seçmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile beraberinde artık organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize bakarak düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt haset organizasyonu okunuşu mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir okunuşu boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut günce olarak kiralanan gösterişli kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla e mail at siz okunuşu dostlarınız genişlik güzel şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel benzer tarih geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde en sağlıklı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları incele ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. eksiksiz isteklerinizi bize ilettikten sonra çalışmalara başlar ve etkinlik gününe gibi müheyya ederiz.


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu Organizasyonları”

Leave a Reply

Gravatar